محترم محمد فرهاد عظیمی, سفیر و نماینده فوق العاده جمهوری اسلامی افغانستان مقیم جمهوری قزاقستان جهت دیدار با دانشجویان و توزیع مدد معاش آن ها به شهر قره غنده سفر نمودند.

در این سفر که محترم امان الله څمکنی، سکرتر دوم مسول مالی و اداری، سفیر جمهوری اسلامی افغانستان را همراهی مینمودند، با رئسا و معاونین دانشگاه در خصوص دانشجویان افغان دیدار و صبحت نمودند.

متعاقباً آقای عظیمی پیام جلالتمآب محمد حنیف اتمر, وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی افغانستان را به دانشجویان بیان داشته، اضافه نمودند که همه یی همکاران سفارت بیشتر از هر زمان دیگر متعهد به ارایه سهولت و رسیده گی به مشکلات دانشجویان میباشند.  آقای عظیمی بیان داشتند, همکاران سفارت خود را موظف نمودیم تا هز روز با شما صحبت داشته باشد از مشکلات تان آگاه شود و به  زودترین فرصت به آن رسیده گی کند.

سپس, دانشجویان افغان ضمن قدردانی از آقای عظیمی بیان داشتند. یگانه مشکل خویش را نبود بیمه صحی برای دانشجویان خطاب نموده و از سفیر ج.ا.ا درخواست نمودند تا چاره ی برای بیمه آن ها مد نظر گرفته شود.

متعقبآ, آقای عظیمی, از معاون دانشگاه دولتی قره غنده و همکاران ایشان جهت همکاری به دانشجویان افغان ابراز امتنان و قدردنی نمودند.

در اخیر, بسته مواد ضد عفونی و ماسک که از طرف این سفارت برای محصلین یاد شده مدنظر گرفته شده بود به آنها توزیع گردید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

RSS
Follow by Email